با هم به رشد و توسعه کسب و کار بیندیشیم

چگونه شروع کردم؟


از سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی در زمینه‌های متفاوتی فعالیت کرده‌ام که این شامل فعالیت در زمینه فروش و بازاریابی مواد اولیه ریخته‌گری، تجهیزات پزشکی، صنایع غذایی، مصالح ساختمانی، توزیع دارو و لوازم بهداشتی می‌باشد، که تاکنون این موضوع کمک کرده است تا با استفاده از تجربه‌هایی که در زمینه‌های متفاوت اندوخته‌ام بتوانم نسبت به عارضه‌یابی و حل مشکلات پیش آمده در سازمان‌ها با دید بازتری عمل نمایم.

تجربیات کاری

از سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت در حوزه‌های مختلفی فعالیت داشته‌ام:
واردات و توزیع مواد اولیه ریخته‌گری
طراحی و اجرای کانال‌های توزیع در حوزه FMCG در گروه‌های دارویی، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی
طراحی برنامه بازاریابی در زمنیه تجهیزات پزشکی
مشاوره در زمینه فروش و بازاریابی در صنعت ساختمان
مشاوره در حوزه مدیریت برند، بازاریابی و طراحی کمپین تبلیغاتی آموزشگاه‌ها
تدریس در حوزه مدیریت استراتژیک برند، مدیریت بازاریابی و تبلیغات
تدریس در دانشگاه پیام نور به عنوان استاد مدعو


چشم‌انداز من

من قصد دارم تا سال هزار و چهارصد و پنج خورشیدی با برخورداری از کمک همکارانی دانش‌آموخته و مجرب، با هویتی دانش‌محور در جهت رشد و بالندگی دانش مدیریت بازاریابی، مدیریت برند و تبلیغات شرکت‌های کوچک و متوسط در بین ده شرکت اول ایران و اولین شرکت در سطح استان البرز قرار گیرم. به طوری که در مورد فرهنگ، ارزش‌های من و همکارانم و اینکه چگونه کار می‌کنیم صحبت شود.ماموریت من

من در زمینه مدیریت بازاریابی، فروش، طراحی کمپین‌های تبلیغات و مدیریت استراتژیک برند یک دفتر مشاوره مدیریت راه‌اندازی کرده‌ام. ماموریت من کمک به مشتریانم برای ایجاد پیشرفت‌های مشخص، متمایز، بلندمدت و پایدار در عملکردشان می‌باشد. و اینکه شرکتی بسازم تا کارکنان استثنایی را جذب کند، بهبود بخشد، به هیجان درآورد و حفظ کند. من باور دارم که موفقیت من ناشی از موفقیت مشتریانم است. من معتقد به یک سیستم مشاوره ارزش‌محور هستم. ارزش‌های من باید نحوه تفکر و عملکرد من را منعکس ‌کند.
ارزش‌های من باید به طور تدریجی مطابق با تغییرات زمان متعالی شود. این ارزش‌ها، هم استراتژی بلندمدت من را به عنوان یک مشاور نشان می‌دهند و هم روشی را که من به صورت روزانه به مشتریانم خدمت می‌کنم بیان می‌کنند.وعده‌های من

امیدوارم که که با همکاری کارفرما ایده‌های نوآورانه خلق و تولید نمایم و با دستیابی به نتایج بسیار موثر شناخته ‌شوم. منافع پایدار برای جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنم ایجاد ‌کنم. که این در همکاری عمیق با شبکه‌های ایجاد شده با مشتریان اتفاق می‌افتد.
رشد شخصی و فرصت‌های بهتری را برای همکارانم در یک فرهنگ مشارکتی و متمایز ایجاد ‌کنم. رشد و ارزش‌های بالاتر از متوسط بازار را برای مشتریان و ذی‌نفعانی که با ایشان همکاری می‌کنم، به صورت مشارکتی پیش‌بینی می‌کنم.ارزش‌های من

بالاترین استانداردهای حرفه‌ای که مورد نظر مشتری من می‌باشد و با وی توافق دارم را مورد نظر قرار می‌دهم. استانداردهای اخلاقی بالایی که از ارزش‌های من برمی‌خیزند را در نظر می‌گیرم. یک رابطه دائمی را از طریق اعتمادسازی ایجاد می‌کنم. این اعتمادسازی از مسئولیت‌پذیری، وفاداری و تعهد من ناشی می‌شود. رازداری یک ارزش قوی برای من محسوب می‌شود.
من درصورتی یک ارتباط کاری در قالب مشاوره با مشتری را حفظ می‌کنم که بتوانم ارزشی را برای مشتری در ازاء هزینه‌ خدمات حرفه‌ای‌ خودم ایجاد کنم. به عنوان یک مشاور، موفقیتم را تحت عنوان تاثیرم روی عملکرد و سلامت بلندمدت مشتریانم ارزیابی می‌کنم.